Побутова хімія та косметика – чому краще купувати органічне?

На сьогодні інтерес до органічних продуктів став трендовим питанням. Популярність такої косметики та побутової хімії зростає з кожним днем. При цьому ж даним видом товару на теперішній момент почали користуватися не лише люди, які дотримуються здорового способу життя, а й рядові споживачі.

Що собою являє даний вид продукту?

Органічна побутова хімія та косметика, як правило, складається на 95% з природних компонентів. Тобто, які вирощені в екологічно чистих умовах та без використання різного роду хімічних добрив. Їхня упаковка, як правило, підлягає вторинній переробці. Існує кілька міжнародних сертифікаційних організацій, які мають свої критерії для визначення якості органічної продукції. Дані організації контролюють склад продукції, а також сам процес виробництва. Вони регламентують максимально можливий відсоток вмісту консервантів, ароматизаторів та інших синтетичних компонентів в кожному засобі.

Чому саме органіка?

Найбільшими серед переваг органічної побутової хімії є те, що вона не містить фосфатів, синтетичних речовин та барвників, які можуть подразнювати шкіру, також відсутність їдкого та неприємного запаху і, найголовніше, - ця продукція є безпечною для дітей та навколишнього середовища.

Чи знали Ви, що той самий хлор, який міститься в більшості засобів для очищення, може викликати захворювання серцево – судинної системи та є одним з найбільших провокаторів алергічних реакцій. А фосфати (головна складова більшості пральних порошків) – підвищують ризик виникнення ракових пухлин.

Органічна косметика – досить якісний спосіб оздоровити шкіру та навіть вивести токсини. Ніякі лікарські засоби та хімічні косметичні препарати не зрівняються з ефектом натуральних витяжок, екстрактів та соків. Вона засвоюється набагато швидше, аніж звичайні косметичні засоби, а все тому, що її молекули практично ідентичні молекулам нашої шкіри. На відміну від синтетичної косметики, органічна характеризується більш тривалою дією та, за рахунок натуральних жирних кислот, відновлюються і підтримуються захисні функції шкіри.

Також, досить важливим є те, що даний вид продукту не тестується на тваринах.

Органічна косметика та побутова хімія - це ідеальне поєднання безпеки, ефективності і натуральності. Спробуйте і переконайтеся самі! Для замовлення переходьте на сайт.