Підгузки для дітей! Що потрібно знати?

Народження дитини — щаслива і знакова подія в житті кожної сімейної пари. І перше, що поспішають зробити батьки — це обрати ім'я, а друге завдання — придбати якісні підгузки. Ці незамінні на перші 2-3 роки життя речі стають практично цілодобовим елементом дитячого гардеробу. Як правильно вибрати дитячі підгузки і де їх можна придбати за доступною ціною?

На українському споживчому ринку зі словом підгузок уже давно закріпився синонім — Pampers. Це один із перших брендів, що завоював довіру українських мам. Сьогодні поряд із Pampers на полицях торгових центрів присутні й інші популярні торгові марки — Libero, Pufies, Huggies, Molfix, Senso, Helen Harper та ін. Вибір на користь того чи іншого виробника залежить від ціни, віку, ваги та індивідуальних особливостей малюка. Для новонароджених виготовляють підгузки із підвищеним рівнем м'якості. Із перших днів життя дитина повинна відчувати комфорт, захист та максимальну сухість.

Підгузки із вирізом для пупка — це перше знайомство малюка із памперсами. На них присутнє маркування new born і орієнтована вага від 2 до 5 кг. Основним представником памперсів для новонароджених в Україні є торгова марка Pampers. Такі підгузки відзначаються європейською якістю, спеціально розроблений подвійний всмоктуючий шар зберігає шкіру малюка сухою до 9 годин, а подвійні манжетики з боків захищають від протікань. Які підгузки кращі для новонароджених? Це зичайно Pampers!

Практично всі виробники пропонують типи підгузників Mini, Midi, Maxi. Батькам слід орієнтуватися на позначку вагових категорій, щоб придбати правильний памперс, який буде зручний дитині, не обмежувати в рухах і забезпечувати максимальну сухість. Сигналом про те, що підгузник замалий для вашої малечі будуть сліди від резинки на тілі та неможливість застебнути застібки. Вирішенням цієї проблеми стануть памперси на розмір більші. Вигідним варіантом будуть підгузки Helen Harper, Pufies, Huggies.

Ця продукція європейського виробництва відповідає всім необхідним стандартам. Дихаючі підгузки містять спеціальний  шар, який максимально поглинає вологу, еластичні поясні застібки не сковують рухів, а бар'єрчик навколо ніг забезпечує додатковий захист від протікань.

Торговая марка Libero пропонує підгузки для купання. Це спеціальні трусики, призначені для купання в басейні або будь-якій іншій водоймі. Вони щільно облягають животик і ніжки малюка, захищаючи від протікань та не обмежують в рухах. Розраховані для дітей вагою від 10 кг.

Щоб обрати найкращий варіант для свого малюка, який дозволить йому почуватися абсолютно комфортно и спокійно, батькам вартом спробувати кілька різних видів підгузників: для нічного сну, для прогулянки та ін. Інтернет-магазин “Кошик” пропонує широкий асортимент підгузників за доступною ціною. Тут ви зможете придбати якісні товари європейського виробництва, які гарантують гарний настрій батькам і малюкам.